Nowoczesne grafiki to doskonały pomysł, aby podkreślić charakter wnętrza

Nowoczesne grafiki to doskonały pomysł, aby podkreślić charakter wnętrza

views
0

Współcześnie stosuje się bardzo wiele różnych sposobów na wykończenie ścian, które same w sobie stanowią idealną dekorację. Naturalna cegła, beton architektoniczny, a także tapety oraz fototapety jest w czym wybierać. Natomiast niekiedy chcemy jednak nadać naszej ścianie wyjątkowego i nieszablonowego charakteru, który pozwoli nam ją jeszcze bardziej spersonalizować. Taki efekt możemy osiągnąć ozdabiając ściany obrazami lub nowoczesnymi grafikami, które nas w szczególny sposób wyrażają. Dzieła te mogą być oprawione w klasyczne ramy i powieszone na ścianie, ale również oprawione mogą być w nowoczesne antyramy.

Aranżacja w stylu nowoczesnym

Styl nowoczesny bez wątpienia oznacza bardzo ciekawe obrazy i grafiki. Do takiego wnętrza wybierzemy dekoracje, czarno-białe lub postawimy na grafiki o nietuzinkowej kresce. Decydując się na dzieła sztuki jednoczęściowe, wybierz rozmiary odpowiednio duży. Natomiast chcąc stworzyć galerię podobnych motywów, to bawmy się rozmiarami tych prac. Kompozycja z trzech spójnych grafik lub obrazów w połączeniu duży – mały – duży idealnie zaprezentuje się nad kanapą czy na przykład na ścianie naprzeciw telewizora. Grafiki minimalistyczne to trend, który wbrew pozorom uwalnia drzemiące w nas ogromne pokłady kreatywności oraz w łatwy i szybki sposób pozwoli nam odświeżyć wystrój praktycznie każdego pomieszczenia.

Oferta pracowni beata sketches

W pracowni beatasketches.pl znajdziemy między innymi nowoczesne grafiki tworzone przy pomocy rapidografu, jak i obrazy drukowane ekologicznymi tuszami pigmentowymi. Sprawdź ofertę pracowni – rysunki na ścianę.