Nowoczesne huśtawki tarasowe – idealne do relaksu

Nowoczesne huśtawki tarasowe – idealne do relaksu

7 views
0

Stworzenie wygodnej przestrzeni wypoczynkowej blisko domu nie jest trudne. Niezliczona ilość mebli tworzonych przez projektantów zachwyca i pozwala na kreowanie nawet najbardziej oryginalnych aranżacji. Jedną z ciekawszych propozycji są dzisiaj nowoczesne huśtawki tarasowe. Pozwolą one oderwać stopy od ziemi i swobodnie bujać w obłokach!

Technorattanowe nowoczesne huśtawki tarasowe

Wśród mebli cieszących się największym zainteresowaniem warto wymienić meble technorattanowe. Kolekcje technorattanowe są niezwykle rozbudowane – znaleźć w nich można przede wszystkim nowoczesne huśtawki tarasowe, ale też sofy narożne, leżanki ogrodowe, fotele i krzesła, stoły i stoliki. Nowoczesne huśtawki ogrodowe tego typu świetnie sprawdzą się w aranżacjach minimalistycznych, loftowych czy skandynawskich. Atutem jest możliwość wyboru mebla z szerokiej palety kolorów. Technorattanowe huśtawki tarasowe wykonane są z trwałych materiałów – ich stelaż to aluminium malowane proszkowo, zabezpieczone przed korozją. Okrycie huśtawki tworzy plecionka syntetyczna, której struktura nie wchłania wilgoci, kurzu. Meble technorattanowe są wysoce odporne na zmienne warunki atmosferyczne oraz płowienie – oznacza to, że na długi czas zachowają doskonały wygląd. Siedzisko znajduje się w obszernym kokonie – w jego wnętrzu warto umieścić poduszki, pledy. Gęsta plecionka technorattanowa skutecznie ochroni przed palącym słońcem oraz przed podmuchami wiatru.

Nowoczesne huśtawki tarasowe – jak zabezpieczyć je na zimę?

Meble technorattanowe powinny być odpowiednio zabezpieczane na czas zimy. Pomogą w tym pokrowce ogrodowe, wykonane z materiałów poliestrowych. Pokrowce skutecznie chronią przed działaniem promieni słonecznych, osiadaniem kurzu. Struktura materiału skutecznie przepuszcza powietrze, przez co na powierzchni mebla nie kondensuje się wilgoć.