Obuwie Dr Orto – w trosce o Twoje stopy

Obuwie Dr Orto – w trosce o Twoje stopy

12 views
0

Buty ortopedyczne lub profilaktyczne to częsty wybór wśród rodziców i przedstawicieli zawodów medycznych. W pierwszym przypadku buty profilaktyczne zapewniają dzieci prawidłowy rozwój sylwetki. Pracownicy medyczni mogą z kolei liczyć na pełnię komfortu i bezpieczeństwa podczas wielogodzinnych dyżurów.

Dr Orto – w trosce o Twoje zdrowie

Na buty ortopedyczne i profilaktyczne często decydują się rodzice dorastających dzieci. Jest to bardzo słuszna decyzja, bowiem to od prawidłowego rozwoju stóp zależeć będzie ułożenie sylwetki. Wybierając obuwie Dr Orto dla dzieci, powinniśmy mieć na uwadze przede wszystkim ich idealne dopasowanie do małej stopy oraz dopasowanie do aktualnych warunków atmosferycznych.

Wśród użytkowników obuwia Dr Orto często znajdują się także przedstawiciele personelu medycznego. Buty profilaktyczne pozwalają im bowiem na efektywną i wydają pracę bez ryzyka pojawienia się deformacji stóp wskutek długotrwałego przebywania w pozycji stojącej.

Obuwie Dr Orto – charakterystyka marki

Obuwie Dr Orto to polska marka, która cieszy się uznaniem ze strony lekarzy ortopedów i fizjoterapeutów. Buty ortopedyczne zalecane są jako element terapii leczenia wielu schorzeń i wad postawy. Niektóre obuwie ortopedyczne posiadają specjalną wkładkę, która jest pomocna w korygowaniu wady postawy spowodowanej skoliozą lub dysproporcją długości kończyn.

Buty profilaktyczne z kolei mają za zadanie zapobiec pojawieniu się wad postawy. Bez względu na to, jakie buty wybieramy niezwykle ważne jest, aby były one idealnie dopasowane do długości i szerokości naszej stopy. Nawet najlepsze obuwie ortopedyczne nie spełni bowiem swojej roli, jeśli nie będzie dobrze dopasowane.

Obuwie ortopedyczne – do kogo skierowana jest oferta?

Dla kogo jest skierowana oferta obuwia Dr Orto? Przede wszystkim do tych, którzy dbają o swoje zdrowie, komfort i bezpieczeństwo w pracy. Wiele osób wybiera swoje obuwie ze względu na ich walory estetyczne, nie zwracając uwagi na to, że najważniejszą kwestią powinno być prawidłowe ułożenie stopy w bucie. Wzrost świadomości na temat profilaktyki prozdrowotnej sprawia, że coraz więcej osób stara się zapobiegać wadom postawy.

Buty ortopedyczne to oferta nie tylko dla osób z typowo ortopedycznymi schorzeniami. Sprawdzą się one doskonale u osób, które zmagają się z tak zwaną stopą cukrzycową. Buty ortopedyczne zapewniają dużo lepszą amortyzację stopy podczas chodzenia, dzięki czemu zmniejsza się ryzyko niebezpiecznego dla cukrzyków urazu.

Więcej informacji znajdziesz na stronie Obuwie dr Orto.