Pogodne zasady numerologii

views
0

To zaskakujące nie mamy świadomości jak istotna jest liczba nazwiska oraz imienia. Ten szczegół odpowiada za to jakie podejmujemy decyzje. Czy są one dobre czy błędne. W tym konkretnym wypadku można przeorientować indywidualny los, odmieniając nazwisko lub tylko imię. Bywają tacy co mówią, że to bezsens, ale już niezwykle dużo istot ludzkich zmieniła według tej reguły swój los. NUMEROLOGIA a także liczba nazw jest bowiem niezmiernie istotna. Numerologia uważa ją za jedną z najważniejszych.

Horoskop numerologiczny umożliwia policzyć wszystko nawet miana osobiste na przykład liczbę nazwiska Aby to sporządzić należy poznać właściwe literom liczby. Czynione jest to w sposób następujący: 1 = A J S, 2 = B K T, 3 = C L U, 4 = D M V, 5 = E N W, 6 = F O X, 7 = G P Y, 8 = H Q Z , 9 = I R. Przychylając się do tej metody należy przekształcić dowolny wyraz, a czyni się to w niniejszy sposób. Jaka jest przeto liczba imienia dziewczyny której imię to Karolina? Imię Karolina czyli K = 2; A = 1; R = 9; O = 6; L = 3; I = 9; N = 6; A = 1, czyli wyliczamy 2+1+9+6+3+9+6+1 = 37; Gdyż numerologia nie rozpatruje takowej liczby to musimy ją skrócić dodając 3 i siedem co daje dziesięć. Numerologia nie dostrzega także liczby dziesięć, a więc tą skracamy sumując jeden i zero, co wynosi ni mniej ni więcej tylko 1. Oznacza to, że NUMEROLOGIA liczba imienia wynosi stanowi 1.

Nie mamy tu miejsca na to, by opisywać każdą cyfrę. Jednakże podajmy konkretny przykład. Dowiedzmy się jak wibruje liczba w numerologii 8. Numerologiczna 6 – jeżeli NUMEROLOGIA liczba jest osiem, wtedy jesteśmy istotą o charakterze artysty. Szalenie często ósemka ta darzy wielu ludzi paranormalnymi uzdolnieniami. Idealna antycypacja oraz wręcz ośla konsekwencja to również cechy tych ludzi.

W przybliżeniu 2 i pół tysiąca lat temu Pitagoras sporządził sposób, która obecnie znana jest pod nazwą NUMEROLOGIA. Przy nieznacznych przemianach system ten dotrzymał do do dnia dzisiejszego. Wszelako numerologia jest o wiele starsza. Już sporo tysięcy lat przed Pitagorasem znaki numerologii umieszczane były w Starym Testamencie a także hinduskich pismach. Zapisane tam poglądy poświadczają, że niektórzy uważają, że pseudonauka) istniała nim Arabowie ustalili obecnie funkcjonujące cyfry. Nie była to numerologia w tym konkretnym pojęciu, jak ją aktualnie postrzegamy, ale jednakże również wtenczas opierano się na liczbach a także ich oddziaływaniu na to co ma być.

NUMEROLOGIA utwierdza, że liczby są powiązane z ludźmi i oddziałują na wszystkich w sposób miły lub niewłaściwy. Wszyscy ludzie i rzecz ma swoją liczbę, każda nazwa a także każde imię także ją posiadają. Przepowiednia numerologiczna uważa wszystkie liczby, lecz przystoi je tak przekształcić, żeby stanowiły 1, 2, 3, 4, 5, 6. 7, 8, 9, 11 i 22. Odmienne liczby wyzbyte są w numerologii jakichkolwiek wibracji. W tej gałęzi wróżbiarskiej wiedzy najważniejsza jest data urodzenia.

Ujrzyjmy w jaki sposób wibrują liczby. Nauka o numerologii oraz liczba w numerologii działa na człowieka. Teraz niech będzie szóstka. Liczba urodzenia 6 – co rusz nie umie wyzyskać atuty jakie podpowiada mu życie. Bywa nudny, agresywny, a od czasu do czasu ryczy jak bóbr i to bez względu czy to jest niewiasta czy nastolatek. Bardzo często bywa uchachany bez drobnego powodu. Trochę wariat.