Pozycjonowanie – istotne fakty

views
0

Czy warto dodawać swoją stronę do katalogów stron ? Skąd możemy mieć pewność czy dany katalog jest wartościowy i link prowadzony z tego katalogu pomoże nam a nie zaszkodzi. Ty też myślisz o pozycjonowaniu swojego bloga strony internetowej ? Nie wiesz jak to zrobić ?

Co trzeba wiedzieć na sam początek ?

Musisz wiedzieć, że pozycjonowanie strony jest długo trwałe. Efekty pozycjonowania nie są widoczne od razu, więc musisz się uzbroić w cierpliwość i nie oczekiwać za wiele po krótkim czasie pozycjonowania.

W pozycjonowaniu nie liczy się ilość linków prowadzących do twojej strony lecz ich jakość. To właśnie jakoś powoduje , że strona jest wartościowa dla wyszukiwarek a co za tym idzie jest wyżej w wynikach wyszukiwania. Czasami sie zdarza , że zły link do naszej witryny może osłabić naszą witrynę dlatego jest bardzo ważne sprawdzanie jakości linku przed dodaniem. Jak to robić zaraz wam podpowiem.

Sposoby na pozycjonowanie stron.

1. Dodawanie stron do katalogów stron.

– musisz wiedzieć, żeby osiągnąć dobre wyniki w wyszukiwarkach musisz systematycznie dodawać stronę do różnego rodzaju katalogów, aby te katalogi były dobre zazwyczaj są one płatne.

2. Wymiana linkami

–  możesz szukać stron internetowych, które będą chciały się z tobą wymienić linkami , lub korzystać ze stron które to obsługują jest ich naprawdę dużo.

3. Pisanie postów na forach

– udzielanie się na forach i umieszczanie w sygnaturach jest też dobrym pomysłem, jeśli piszesz sensowne posty to link powinien być wartościowy i nie usunięty gdyż kto by chciał traci wartościowe posty.

Jest jeszcze wiele metod jak pozycjonować swoją stronę www, ja podał ci tylko kilka z nich. Mam nadzieję, że moje rady na coś Ci sie przydadzą i będzie ci łatwiej osiągnąć dobre efekty.