program do edycji nut Capriccio

229 views
0

Proponujemy bezpłatny i w pełni funkcjonalny edytor partytur. Edytor nutowy, który prezentujemy to stuprocentowa wersja freeware do celów amatorskich, mimo tego bez zastrzeżeń może walczyć o rynek z płatnymi kategoriami edytorów nut, jak na przykład Finale. Dużą wartością proponowanego edytora partytur jest sposobność korzystania z odsłony online, bez obowiązku instalacji edytora na komputerze. Owszem, nic nie stoi na przeszkodzie, aby korzystać z oprogramowania w edycji desktopowej, bez łączenia się online. Domowa odsłona oprogramowania jest w 100 % wydajna, nie wymaga żadnych płatności, czy przedłużania licencji. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowany zakupem komercyjnej wersji programu prosimy o skontaktowanie się z nami.

Program Capriccio jest stworzony w języku Java, przez co można z niego korzystać na zdecydowanej większości urządzeń i przeróżnych wersjach platform. Na rynku darmowych aplikacji do do tworzenia i edycji nut nie spotkacie Państwo równie łatwego w obsłudze oraz oferującego tak wiele zalet edytorów nut co program Capriccio. Program Capriccio składa układ tekstu nutowego w bardzo zawodowy oraz przejrzysty sposób, poprzez wprowadzenie wysokiej wersji schematów, których nie znajdą Państwo w konkurencyjnych edytorach partytur. Program Capriccio w znikomy sposób różni się od płatnych jak i również bardzo drogich edytorów, na przykład Sibelius oraz Finale 2009.

Instalacja programu jest dziecinnie łatwa, poprzez zastosowanie możliwości wprowadzania nut i znaków za pomocą kliknięcia myszki, rozwiązanie to jest intuicyjne i nie wymaga wiele wprawy, co w znaczny sposób redukuje czas pracy nad tworzonymi projektami. Sporym ułatwieniem jest opcja eksportu plików przez format MusicXML do aplikacji Finale, Sibelius, Capella i wielu innych.

Opisany edytor partytur umożliwia odtworzenie części kompozycji, a także jego importu w pliku MIDI, dodatkowo daje funkcję zapisu polifonicznych utworów. Nasz Program posiada szeroki zasób urządzeń muzycznych. Wśród wielu funkcji programu odnajdziemy serię udogodnień tj. możliwość dopisywania liryków, ustawienia tonacji i przedtaktów, czy wprowadzanie palcowania. Kolejną ważna funkcją programu nutowego Capriccio jest wybór wprowadzania partytur wielogłosowych, tak wielu opcji nie znajdziecie Państwo nieodpłatnych edytorach muzycznych, a wyłącznie w bardzo drogich kombajnach nutowych, takich jak np. Finale i Sibelius. Oferowane oprogramowanie nadaje się również do profesjonalnych zastosowań muzycznych oraz amatorskich zastosowań domowych. Proponowany edytor partytur to idealne narzędzie dla użytkowników układających amatorsko utwory, pedagogów muzyki jak i również innych osób powiązanych z twórczością muzyczną. Jeżeli poszukujecie Państwo prostego, a równocześnie wydajnego edytora partytur, nie koniecznie chcąc wydać dużą kwotę pieniędzy na odpłatne edycje takich programów, to trafili Państwo bezbłędnie.

Program Capriccio można ściągnąć w łatwy i szybki sposób na swój PC, od razu rozkoszując się okazałym zakresem możliwości prezentowanego edytora partytur. Bezpłatny download znajduje się stronie internetowej w menu Pobierz. Zachęcamy do wykorzystania bezpłatnej wersji w celach domowych, firmy i instytucje zainteresowane otrzymaniem komercyjnej licencji zapraszamy do kontaktu. Szybko, profesjonalnie i darmowo tak można określić najważniejsze zalety naszego programu, a jest ich jeszcze sporo.