Rosenthal porcelana

14 views
0

Pasja do zabytków była wpojona nam od małego dlatego, że nasz sklep z antykami jest rodzinnym biznesem. Oferujemy jedynie szczególne, atestowane artykuły zakupione na licytacjach we wszystkich europejskich krajach.

Szczególnie zachwalamy sympatykom staroci nasze kunsztowne lampki w stylu empire, kinkiety i kryształowe lampy wiszące. Ich nietypowy wygląd i praktyczność w użytkowaniu bezsprzecznie rozpromieni każde lokum. Jako firma gwarantujemy korzystne ceny za nabycie dość dużej ilości antyków.

Wszystkie sprzedawane antyki w sklepie mają dowody oryginalności, które to sporządzane są na życzenie kupującego dany antyk. Kupując w naszym sklepie mają Państwo gwarancję legalności zakupionych antyków. Jest dodatkowo możliwość kupna oferowanych przez naszą firmę dawnych antyków przez internet.

W naszej niezwykle urozmaiconej palecie towarów posiadamy bardzo rzadko spotykane przedmioty z porcelany typu: kompletne, stare porcelanowe serwisy obiadowe czy nietypowe serie bogato zdobionych filiżanek i talerzyków i też posążki wykonane z ceramiki czy serwisy do kawy.

Osoby interesujące się zakupem antyków szczególnie ciepło namawiamy do zwiedzenia naszego firmowego sklepu z antykami mieszczącego się w Warszawie. Dzięki ogromnej przestrzeni handlowej naszego firmowego sklepu, wszystkie antyki w sklepie są dobrze zademonstrowane. W naszym antykwariacie mogą Państwo zaczerpnąć rady naszych pracowników, którzy pomogą w selekcjonowaniu staroci. W salonie jest także udostępniona pokaźna liczba prospektów opisujących dystrybuowane przez nasz sklep starocie.