Sklep dla wszystkich jeźdźców

Sklep dla wszystkich jeźdźców

18 views
0

Jazda konna to dyscyplina, która sprawia dużo satysfakcji. To właśnie dzięki koniom można zrelaksować się w bardzo przyjemny sposób. Osoby, które będą chciały sprawdzić się w tej dyscyplinie, powinny wiedzieć, że potrzebny będzie im odpowiedni sprzęt do jazdy.

Internetowy sklep jeździecki Equishop

Co można powiedzieć o tym sklepie? Że jest to miejsce, które zostało stworzone z prawdziwej pasji do jazdy konnej. Sklep, który w obecnym czasie wyznacza standardy w branży jeździeckiej. Od wielu lat obecni na rynku, zasłużyłi sobie już na zaufanie ze strony swoich klientów, którzy w zdecydowanej większości wypowiadają się o nich w pozytywny sposób. Oto sklep jeździecki Equishop, który oferuje dostęp do asortymentu online. Jest to miejsce, gdzie oferowane są akcesoria dla amatorów, jak również dla zawodowców, którzy w siodle czują się jak “ryba w wodzie”.

Dobre warunki zakupów

Ich sklep można odwiedzić online. Wszystkie zamówienia internetowe realizowane są przez nich w bardzo szybki sposób. Należy jednak wiedzieć, że można również odwiedzić ich osobiście. Ich sklep stacjonarny znajduje się w Katowicach, gdzie na obszarze 500m2 znaleźć można różnego rodzaju produkty do jazdy konnej – dla dzieci, a także dla osób dorosłych. W razie, gdyby okazało się, że produkty są źle dopasowane lub coś podobnego na tej zasadzie, sklep oferuje możliwość wykonania zwrotu w ciągu 30 dni od daty zakupu. Equishop to prawdziwi specjaliści od koni, którzy oferują m.in. profesjonalną pomoc w doborze siodeł.