Sposób na piękny dekolt

1 views
0

Każda kobieta chciałaby mieć piękne ciało, niestety czasem natura nie wyposaża nas tak bogato, jak byśmy tego pragnęły. Niekiedy zdarza się, że ciało, które samo w sobie jest piękne, coraz gorzej wygląda – czy to z powodu wieku, czy zaniedbania, czy niechęci do aktywności fizycznej i odpowiedniej pielęgnacji skóry. Wówczas pozostaje nam korzystanie z takich dodatków, jak na przykład biustonosze push up, które mają za zadanie wyeksponować oraz podkreślić nawet najmniejszy biust.

Główną zaletą biustonoszy push up jest to, że występują w praktycznie każdym dostępnym rozmiarze. Sprawia to, że zarówno kobiety o niewielkiej miseczce A, jak i te o bardziej obfitym, ale mniej kształtnym biuście są w stanie doskonale wyeksponować piersi. Dzięki odpowiedniej budowie biustonosz tego rodzaju jest zazwyczaj bardzo wygodny dla noszącej go kobiety, pomaga w utrzymaniu prostej sylwetki oraz może być stosowany z różnymi rodzajami ubrań.

Klasyczne biustonosze push up mają miseczkę sztywną, która sama w sobie utrzymuje pierś w danej pozycji. Dodatkowo, aby podnieść optycznie biust, stosowane są różnorakie wkładki do biustonosza, które można zazwyczaj wymieniać na większe i mniejsze. Klasyczny biustonosz posiada zwykłe wkładki z grubej gąbki obitej materiałem, które wkłada się w kieszonkę miseczki. Zależnie od wybranego modelu, mogą być one większe albo mniejsze. Warto zdecydować się raczej na biustonosze push up posiadające wyciągane wkładki niż te z wszytymi w sam stanik. Zależnie od potrzeb będziemy mogły zwyczajnie wymienić grubość wkładki, jeśli któraś wyda nam się zbyt duża czy zbyt mała.

Jednym z najbardziej pożądanych modeli biustonoszy unoszących piersi jest bardotka. Stanik ten charakteryzuje się prostą linią góry miseczek, a także dużym rozstawem ramiączek, które można swobodnie odpinać. Zazwyczaj ten model posiada również dodatkowy pasek silikonowy wzdłuż obwodu, który pozwala utrzymać się biustonoszowi w miejscu bez ramiączek. Takie biustonosze push up nazywane są również balkonetkami, ze względu na sposób, w jaki eksponują biust. Świetnie sprawdzają się na przykład do gorsetów w sukniach ślubnych, dlatego zazwyczaj produkowane są w odcieniach bieli.

Wybór biustonoszy push up jest ogromny, zarówno ze względu na firmę, która je produkuje, jak również modele czy kolory. Dobrze jest jednak zmierzyć biustonosz przed kupnem, ponieważ zdarza się, że miseczka w rozmiarze, który nosimy zwykle, w modelu push up będzie nieco za mała i po prostu niewygodna w codziennym noszeniu.