Stylizacje na sportowo – hit modowy

views
0

Tegoroczne stylizacje na sportowe z pewnością zapadną długo w pamięci wszystkich miłośników mody. Trend ten, należy do jednych z najbardziej popularnych i najdłużej utrzymujących się na rynku przez ostatnie lata.

Buty sportowe i garnitur? 

Tu podaj tekst alternatywny

W związku z oszałamiającą popularnością motywu sportowego w dziedzinie mody, szpilki odeszły (na jakiś czas) do lamusa. Na ich miejsce wkroczyły wygodne buty sportowe i trampki. Dodatkowo buty te są wykorzystywane nie tylko w casualowych stylizacjach. Dobrze dobrane świetnie wyglądają z eleganckimi zestawami. Dopasowane jeansy, biały klasyczny T-shirt oraz marynarka pasująca do całości świetnie wygląda w połączeniu z tego rodzaju obuwiem.

Takie stylizacje są mile widziane również u Pań. W stylizacjach kobiecych jednak jest więcej możliwości mieszania i łączenia stylów. Połączenie dresów z klasycznymi szpilkami wygląda równie dobrze jak obuwia sportowego z dopasowanymi jeansami. Możliwości jest wiele wystarczy, że zachowamy w naszych stylizacjach dobry ton i smak.

Must have tego sezonu

Każda prawdziwa modowa miłośniczka powinna posiadać kilka ubrań ze sportowych kolekcji. Luźne bluzki z ciekawym sportowym nadrukiem, asymetryczne zamki czy buty sportowe to obowiązkowy element wyposażenia szafy. Niemniej jednak należy pamiętać o bardzo istotnym elemencie każdej sportowej stylizacji – dodatkach.

Dodatki i akcesoria

Do podkreślenia modnej stylizacji warto użyć kilku dodatków. Świetnym elementem są różnego rodzaju delikatne szaliki. Mogą one rozbić ciężką lub monotonną stylizację. Kolejnym istotnym dodatkiem może być dopasowana torebka, plecak lub bardzo modna – nerka. Dopasowany sportowy zegarek jest wręcz obowiązkowym atrybutem sportowego stylu. Nie może go zabraknąć na nadgarstku. Ciekawym uzupełnieniem stylizacji jest luźna czapka, która będzie dopasowana kolorystycznie i stylistycznie do całej kompozycji.

Pamiętaj! Sportowe stylizacje mają być przede wszystkim wygodne i modne. Przy komponowaniu odpowiedniego stroju należy pamiętać by strój nie był nazbyt luźny lub elegancki.  

Inspirujące stylizacje znajdziesz na: http://www.diversesystem.com/