Suknie ślubne Emmi Mariage

views
0

Wybór odpowiedniej sukni ślubnej to jedna z najważniejszych decyzji w życiu każdej kobiety. Salony ślubne prześcigaja się w nowoczesnych projektach, aby ich suknie ślubne stały się tymi wymarzonymi i najpiękniejszymi , dlatego wybór jest nie łatwy.  Masz wiele możliwości, od królewskiego przepychu po dostojną prostotę.Moda slubna oferuje nam teraz szeroki asortyment – od królewskiego przepychu po dostojną prostotę.Na poczatku należy zdecydować o kroju. Mamy do wyboru ;

Suknie ślubne balowe –  długość do ziemi, styl „sukni Kopciuszka” z rozłożystą spódnicą

linia A  – w kształcie litery A, szczuplejsza w stanie, rozszerza się od stanu w dół

empire –  z podwyższoną talią, ze stanem odciętym pod linią biustu

basque  – stan zakończony linią U lub V kilkanaście centymetrów poniżej naturalnej talii

cygaro  – wąska, układa się zgodnie z konturami ciała, bez zaznaczonej talii

Odwiedzając  salony ślubne możemy uzyskac porady jaki krój najlepiej pasuje do naszej sylwetki  od wykwalifikowanych stylistek.

Gdy model już wybrany należy zastanowić się nad kolorem. Moda slubna stawia teraz na różne odcienie bieli – chociaż dla tych Pań, które marza o sukni w kolorze ecru na pewno tez coś cie znajdzie.

Następnie musimy zdecydowac się na dodatki. Suknie slubne bez welonu bardzo często wyglądają zbyt skromnie. Mimo tego  obecnie wiele panien młodych woli mieć tylko twarzowe uczesanie, czasami ozdobione kwiatami, grzebieniami lub eleganckimi spinkami.

Welony szyje się z różnego rodzaju półprzezroczystych materiałów, w tym koronki i tiulu; mają one różną długość. Trzeba pamiętać także o pewnej zasadzie – Kokardy, opaski, diademy, stroiki i wianki nosi raczej bez welonu. Przepych na glowie jest zdecydowanie nie wskazany. Kapelusze i opaski, z woalką lub same, stanowią atrakcyjne

akcesoria dla strojów nieformalnych, takich własnie jak suknie ślubne.

Na koniec bardzo ważny element – dobór odpowiedniego bukietu do suknie ślubne. Nowoczesna moda ślubna jest coraz chętniej zauważana przez Panny Młode, które są osobami ekstrawaganckimi i nowoczesnymi mogą zdecydować się na wiązankę z egzotycznych, niespotykanych kwiatów, bądź też na modne ostatnio wiązanki kształcie łuku, wachlarza, czy szarfy.