Tajemnice Hilton Garden Inn

2 views
0

Hilton Garden Inn to hotele w nowoczesnym stylu, w których możliwy jest nie tylko odpoczynek, ale także dobre jedzenie czy przyjęcia okolicznościowe. Hotele te znajdują się niemal na całym świecie. W Polsce najbardziej znane hotele tej marki znajdują się w Krakowie oraz Rzeszowie. Walorem tych obiektów jest fakt, że są to na ogół hotele wysokiej klasy, ale w zasięgu kieszeni średniozamożnego Polaka.
I tak, krakowski hotel dysponuje 154 pokojami. Każdy z nich w wyposażeniu hotelowym posiada w 32 – calowy telewizor LCD, a także obszerne miejsce do pracy wraz z biurkiem i ergonomicznym krzesłem. W ofercie hotelu są następujące rodzaje pokoi: pokoje typu Twin, pokoje typu Queen, pokój z łóżkiem typu King-Size oraz mniejszy apartament (typu junior). Wnętrze pokoi może nie powalać najnowszymi cudami techniki, jednakże wszystkie są bardzo eleganckie, czyste i jasne. Każdy z pokoi wyposażony jest w ogrzewanie oraz klimatyzację. Ponadto, niektóre z nich udostępniane są osobom palącym. Dodać należy, że za nieprzestrzeganie przepisów dotyczących palenia w konsekwencji skutkuje wysokimi karami.
Na terenie hotelu Kraków Hilton Garden Inn znajduje się ponadto restauracja „Ogród Hiltona”, która specjalizuje się w kuchni europejskiej. W barze „Pavilion Pantry” przez całą dobę do dyspozycji gości jest szeroki wybór napojów i gotowych potraw na wynos.
Ponadto, oprócz pokoi oraz zaplecza kulinarnego, hotel zaopatrzony jest w sal konferencyjne, w których możliwe jest zorganizowanie np. bankietu dla kilkudziesięciu osób. Poza tym, znajduje się tam także centrum biznesowe, pralnia chemiczna, kantor wymiany walut, czyszczenie butów, sklep z pamiątkami i innymi drobiazgami, wypożyczalnia samochodów oraz możliwość transferu z lub na lotnisko.
Goście na terenie hotelu korzystać mogą z centrum fitness, masaży oraz wypożyczalni rowerów. Na uwagę zasługuje, że krakowski Hilton Garden Inn położony jest w niezwykle malowniczej dzielnicy obfitującej w liczne wąskie i kręte uliczki, dla których najbardziej optymalnym środkiem lokomocji staje się właśnie rower.
Hotel dysponuje ponadto prywatnym parkingiem, licznymi udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych oraz windą. Atutem jest również miła obsługa, która chętnie podejmuje się przyjmowania zagranicznych gości. Bez trudności komunikować się można w języku polskim, angielskim oraz niemieckim.