Tarasole dopasowana do Twoich potrzeb

Tarasole dopasowana do Twoich potrzeb

32 views
0

Idealne miejsce wypoczynkowe w ogrodzie to przede wszystkim wygodne meble odporne na zmienne warunki atmosferyczne, ale również dodatki. Wśród niezbędników coraz częściej mówi się o tarasolach, dzięki którym możliwe jest zacienienie wybranego obszaru przy domu czy w ogrodzie. Tarasole to także piękny dodatek, który wzbogaci przestrzeń ogrodową!

Dlaczego wybór tarasoli będzie strzałem w dziesiątkę?

Tarasola stała się doskonałą konkurencją dla parasoli ogrodowych z prostego powodu: zamiast osłaniać niewielki skrawek przestrzeni pozwala na zadaszenie całej przestrzeni tarasowej czy też wybranego obszaru w ogrodzie. Tarasole składają się ze szkieletu z profili aluminiowych oraz baldachimu. Profile aluminiowe są zabezpieczone przed działaniem zmiennych warunków atmosferycznych i wilgocią, przez co zminimalizowane jest ryzyko powstawania rdzy. Decydując się na zadaszenie dużej powierzchni możemy być pewni, że baldachim spocznie na jak najmniejszej ilości podpór – wpłynie to na wygodę i estetykę wybranego miejsca.

Baldachimy tarasoli tworzone są z trójwarstwowych materiałów, odpowiednio zabezpieczonych przed wodą, silnym promieniowaniem słonecznym oraz wnikaniem brudu. Dodatkowo baldachim nie nagrzewa się, przez co siedzący pod nim użytkownicy mogą cieszyć się przyjemnym chłodem. Baldachimy są rozsuwane i zsuwane automatycznie, przy pomocy niewielkiego pilota. Interesujące wzorów tarasol ogrodowych zaproponuje nam producent: tarasola.pl.

Możliwość wykorzystania dodatkowego wyposażenia

Aby podnieść komfort użytkowników producent zaproponował wiele udogodnień. Jednym z nich są osłony boczne przezroczyste, dzięki którym osłonimy się przed silnym wiatrem, jednocześnie dalej ciesząc się pięknym widokiem ogrodu.