Usługi cateringowe na terenie Lublina

1 views
0

Co łączy spotkanie przy kawie, event firmowy i wesele? W każdym przypadku zaproszonym przez nas osobom musimy zorganizować poczęstunek. Oczywiście, o ile w przypadku kameralnych spotkań w gronie znajomych możemy przyrządzić coś własnoręcznie, o tyle nikt nie oczekuje, że do obsługi kilkudziesięciu czy kilkuset gości zabierzemy się sami. Znacznie lepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług dobrej firmy cateringowej, która weźmie na siebie przygotowanie posiłków oraz wszelkie kłopoty z tym związane.

Profesjonalne usługi cateringowe w  Lublinie

Poszukując dobrej firmy cateringowej z rejonu Lublina i okolic, warto wziąć pod uwagę catering, oferowany przez Dworek Arkadia. Tym, co wyróżnia Dworek Arkadia na tle konkurencji jest przede wszystkim elastyczność usług i wynikająca z niej różnorodność. W ofercie Arkadii znajdują się bowiem zarówno takie pozycje, jako obsługa wielkich bankietów oraz wesel, jak i organizacja zupełnie kameralnych, rodzinnych uroczystości. Arkadia zajmuje się również obsługa studniówek, organizacją konferencji, przerw kawowych, a także zapewnieniem odpowiedniej oprawy dla najważniejszych uroczystości w życiu naszych dzieci, a więc chrzcin i komunii. Firma oferuje też kompleksową organizację coraz bardziej popularnych w naszym kraju wesel plenerowych oraz pikników.

Dworek i jego styl

Dworek Arkadia łączy w sobie dwa światy – z jednej strony podąża za najnowszymi trendami, a z drugiej hołduje najlepszym tradycjom staropolskiej gościnności, kultywując rodzime zwyczaje, związane z hucznym biesiadowaniem w gronie rodziny i przyjaciół.

Kucharze, zatrudnieni przez Dworek Arkadia, są wysokiej klasy specjalistami w swoim fachu, a jednocześnie pasjonatami gotowania, co powoduje, że przygotowywane przez nich posiłki daleko wykraczają poza to, co zwykliśmy uznać za zadowalającą normę. W zależności od potrzeb i upodobań zamawiającego, przygotują z najwyższej jakości składników zarówno tradycyjne dania kuchni polskiej, jak i wyrafinowane potrawy, wywodzące się z różnych zakątków świata.

Satysfakcja Klienta

Catrring Arkadia, ze względu na różnorodność przygotowywanych przez siebie dań, słynie z dobrego smaku oraz dbałości o najdrobniejsze nawet szczegóły. Z równą pasją i zaangażowaniem podchodzi do organizacji wielkiej imprezy, jak i kameralnego spotkania w gronie najbliższych, za każdym razem starając się uświetnić uroczystość daniami najwyższej jakości. Satysfakcja Klientów jest tu kwestia priorytetową i, niezależnie od wielkości zamówienia, jest ona zawsze stawia na na pierwszym miejscu.

Autorem artykułu jest Dworek Arkadia – profesjonalny catering w Lublinie