Wyposażenie sklepu odzieżowego

views
0

Wyposażenie sklepu konfekcyjnego to duże wyzwanie. Sklepów z ubraniami jest niezwykle dużo więc powinniśmy zwrócić uwagę potencjalnego Klienta, który idzie obok naszego sklepu. Zaszachujmy konkurencję meblując sklep lepiej, wg najnowszej mody, bardziej atrakcyjnie dla Klienta.
Najpierw sugeruję precyzyjnie przewidzieć wystawę (witrynę) sklepową – będzie ona wizytówką Państwa firmy, która musi wywołać pozytywne pierwsze wrażenie. Spożytkujmy to planując nasz sklep – proponuję wyselekcjonować dobre manekiny całopostaciowe. Oferta na manekiny jest aktualnie bardzo rozległa i ceny są zdecydowanie bardziej dostępne niż jeszcze kilka lat temu.
Bez wątpliwości najlepsze są manekiny wykonane z włókna szklanego (fiber glass), które zapewnia wspaniałą jakość produkcji, wytrzymałość i długookresowe użytkowanie. Bogata kolorystyka manekinów pozwala zharmonizować manekiny sklepowe idealnie pasujące do naszych zamierzeń i pozostałego wyposażenia sklepu. Ostatnio dostrzegalne są trzy nurty w barwach manekinów: manekiny cieliste, czarne i białe. Manekiny cieliste to po prostu zwyczaj. Szczególnie rekomenduję manekiny z imitacją włosów i z opcją zastosowania peruki.
Alternatywą dla manekinów w kolorze ciała są manekiny czarne i białe: matowe i błyszczące. Kierunek, który pojawił się kilka lat temu to manekiny z uproszczonymi rysami twarzy lub bez głowy. Owo rozwiązanie to konsekwencja założenia, że przedstawiana na manekinie odzież winna być najistotniejsza. Takie odjazdowe abstrakcyjne manekiny także pomogą przyciągnąć uwagę potencjalnych Interesantów.
Pamiętajmy również, że przeciętnie co miesiąc będziemy modyfikować wygląd naszej witryny poprzez zmianę ubrań. Zastosujmy dlatego taką figurę manekina, która pozwoli nam to dokonać szybko i sprawnie. Idealnie sprawdzą się np. manekiny ze zgiętą ręką – można powiesić torebkę, przewiesić szarfę itp.