Wyszukiwarka noclegów nad morzem

1 views
0

Od wielu lat (chyba już ze 40 :)) jeżdżę nad morze i zwykle mam kłopot ze znalezieniem odpowiedniego noclegu. Na portalach internetowych często spotykam się ze zjawiskiem promowania jakiś noclegów na siłę i brakuje mi opcji pozwalających na wyszukanie tego, czego rzeczywiście potrzebuję. Postanowiłem więc napisać własną wyszukiwarkę. Nie ma ona jeszcze tylu klientów, ilu bym pragnął, za co przepraszam, ale mam nadzieję, że już w sezonie 2012 będzie ich wystarczająco dużo.

KochamBałtyk.pl to łatwa w obsłudze i precyzyjna wyszukiwarka noclegów i wczasów nad Bałtykiem, a jednocześnie – to już raczej w zamyśle – portal łączący turystów i właścicieli noclegów. Dla wczasowicza istnieje tu możliwość wystawiania ocen i prowadzenia własnej listy ulubionych miejsc nad morzem. Reprezentowane w niej będą wszystkie miejscowości nad Bałtykiem, wszystkie rodzaje obiektów noclegowych.  A wyszukiwarka ma już teraz bardzo wiele opcji pozwalających na precyzyjne wyszukanie noclegu. Cechuje nas też uczciwe pozycjonowanie noclegu – każdy właściciel płaci tą samą cenę, nie ma więc wypychania jednych noclegów przez inne, na ostatnie, nigdy nie przeglądane miejsca. Na portalu nie ma żadnych reklam przeszkadzających w oglądaniu. Każdy nocleg posiada formularz kontaktowy, galerię zdjęć, krótki opis na stronę główną i długi na stronie ze szczegółami opisu noclegu,
Przeszukaj noclegi nad morzem, sezon zaczyna się już wkrótce,a właścicieli noclegów zachęcam do umieszczania u nas swoich ofert, obecnie pierwszy rok prezentacji jest za darmo, bez żadnych zobowiązań. Jeżeli właściciel noclegu nie będzie zadowolony z obecności na naszym portalu, to w ciągu roku może z niej zrezygnować.