Zawieszki modułowe Pandora

1 views
0

Ostatnimi czasy w branży jubilerskiej wiedzie się bardzo dobrze. Wystarczy tylko zobaczyć czym jeżdżą i gdzie mieszkają złotnicy i jubilerzy. Świadczy to o wysokim popycie na ich produkty. Oczywiście nie wszystkie towary znajdują taki sam rozgłos i pożądanie wśród klientów.

Zauważyć można ostatnio zwiększający trend dotyczący zawieszek modułowych. Jest to swojego rodzaju fenomen, gdyż można samemu skomponować swoją bransoletkę, czy tez inna ozdobę ciała. Niektóre firmy wprowadzają całe kolekcje zawieszek, które kobiety zbierają niczym dzieci pokemony. Wtedy mogą chwalić się w wśród znajomych jak dużą część kolekcji już zebrały. Oczywiście zabawa ma sens, ze względu na fakt, iż cena tego typu zawieszek modułowych jest dość wygórowana.

Trend zawieszek modułowych można podsumować bardzo krótko i zarazem celnie. Jest on wynikiem świetnie zaplanowanego marketingu firm z branży jubilerskiej. Mamy nadzieje, że sprzedaż nie będzie spadała, a coraz więcej kobiet będzie chciało mieć owe zawieszki. Bo mimo, iż są drogie to dobrze wyglądają, a kobiety dobrze się z nimi czują.

Jeśli kobieta aspiruje do średniej klasy społecznej to musi się z nią identyfikować prawie przez cały czas. Musi pokazywać społeczeństwu na co ją stać. Dokonuje się tego, zazwyczaj, przez wybór odpowiedniej grupy produktów. Nie wypada już jeść, czy ubierać się w tanich sieciówkach. Im więcej mamy, tym więcej wydajemy, aby pokreślić swój status. I jest to niezależne od płci, zmieniają się tak naprawdę tylko rzeczy które kupujemy.