Zorganizuj przyjęcie urodzinowe dla swojego malucha!

Zorganizuj przyjęcie urodzinowe dla swojego malucha!

8 views
0

Urodziny są ważnym wydarzeniem zarówno dla dziecka jak również dla rodziców. Każdy rodzic pragnie szczęścia swojego dziecka, dlatego organizuje przyjęcie urodzinowe pełne pysznego jedzenia, słodyczy i oczywiście prezentów. Maluch na swojej imprezie urodzinowej głównie interesuję się tylko atrakcjami, zabawami oraz prezentami. Dzięki ciągłym pomysłom producentów powstają nowe zabawki, drobiazgi , które mogą uatrakcyjnić każde przyjęcie urodzinowe.

Akcesoria urodzinowe ulepszą zabawę!

Każdy detal ma znaczenie, również wtedy, kiedy chodzi o urodziny. Najważniejszą rzeczą jest to, aby dziecko było szczęśliwe, dlatego dmuchane kolorowe balony czy czapeczki sprawią ogromną radość dziecku. Ciekawym pomysłem na wymarzone urodziny malucha są balony cyfry, które idealnie będą pasować zarówno dla małych dzieci, a także starszych. Balony w kształcie cyfr mają dużą gamę kolorów, dlatego z pewnością świetnie wkomponują się w całą aranżację. Co więcej, balony cyfry mają podkreślić wyjątkowy charakter przyjęcia. Ważnymi elementami przyjęcia urodzinowego są także świeczki, sztućce, dekoracje oraz kolorowe dodatki, takie jak: konfetti, lampiony, czy czapki. Można pokusić się o powieszenie girland, serpentyn czy balonów, które świetnie ozdobią miejsce, w którym odbywać się będzie przyjęcie. Sprawdź na stronie internetowej: http://towarnafestyny.pl/.

 Przekąski – ważny element każdego przyjęcia

Dobra impreza to przede wszystkim pyszne przekąski i napoje. Dla dzieci najlepszymi przekąskami będą ciasteczka czy cukierki. Jednak pamiętajmy, aby nie przesadzić z ilością słodyczy na przyjęciu urodzinowym malucha. Warto jednak urozmaicić nieco sposób podania jedzenia, z pewnością zachęci to młodszych do chętnego próbowania potraw. Dobrze się tutaj sprawdzą wszelkiego rodzaju obrazki tworzone na kanapkach, jak na przykład różnego rodzaju stworki czy zwierzątka. Oprócz tego, warto przekroić kanapki po przekątnej, gdyż takie kromeczki lepiej wpasują się w małe rączki dzieci. Co więcej, możesz zachęcić maluchy do wspólnego zrobienia jedzenia, np. pizzy, która będzie o wiele zdrowsza, a każde dziecko wybierze odpowiednie dla siebie składniki.

Gry i zabawy

Na urodzinowym przyjęciu malucha nie może zabraknąć licznych atrakcji. Jedną z nich może być wspomniane wyżej – wspólne robienie jedzenia. Warto również pograć z dzieciakami w gry planszowe czy inne, zręcznościowe. Zadbaj o dużą ilość atrakcji różnego rodzaju, bo jak doskonale wiemy – maluchy szybko się nudzą. Możesz również zaprosić animatora czy klauna, który urozmaici zabawę.